На Львівщині під час вистави вкрали театральний пістолет

logo
29 січня 2013

У Стебнику під час вистави «Нескорені» у постановці Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича хтось поцупив пістолет, який використовував актор, граючи роль емгебіста-червонопагонника.

Про це на нараді в Ратуші повідомив секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик – автор вистави «Нескорені».

На думку дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського, до такого злочину могла вдатися людина з нездоровою психікою.

Наразі правоохоронцям не вдалося знайти театральний пістолет, встановити особу зловмисника, який його викрав. Відсутність пістолета може призупинити подальші вистави, які з нетерпінням чекають глядачі.

А тим часом, минулої неділі в театрі відбулася прем’єра нової вистави – романтичної драми відомого київського драматурга Тетяни Іващенко «Втеча від реальності» про молодих людей, які потрапили під вплив наркотичного дурману, передає кореспондент ІА ZIK.

Автор п’єси та режисер-постановник Влад Сорокін поставив собі за мету донести до глядача ситуації, які зустрічаються на кожному кроці в нашому повсякденному житті та призводять до краху підлітка, смерті та принижень.

У виставі блискуче зіграли ролі народні артисти України Алла Шкондіна та Адам Цибульський, а також талановиті молоді актори Олександр Латишев, Юрій Федчук, Катерина Король, Ольга Дейнека та балетна група театру на чолі з головним балетмейстером Сергієм Дмитрієвим.

http://zik.ua/ua/news/2013/01/29/390843