Озарківчани везуть Івана Франка до обласного центру

18 – 19 березня 2014 р. Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича буде гастролювати в Івано-Франківську. Глядачам обласного центру, озарківчани, запропонують дві свої роботи: казку “Котигорошко” А. Шияна та “Тричі мені являлася любов” Т. Іващенко. Виступи колективу відбудуться на сцені Івано-Франківської обласної філармонії.

Вистава “Котигорошко” створена за мотивами відомої української казки та розрахована для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це розповідь про перемогу добра над злом. Режисер-постановник – народний артист України Адам Цибульський.

Тричі мені являлася любов” Т. Іващенко – це сцени з життя генія українського народу, духовного провідника нації Івана Франка.. Іван Якович Франко – велична постать в українській культурі. Щирий, відвертий, правдивий… Він не вмів брехати, а ні собі, а ні людям… А ні жінкам, яких любив. В цьому весь він. Ольга Рошкевич, Целіна Журовська, Ольга Хоружинська – жінки, які любили його і яких любив він. Скільки радості, скільки печалі приносить та любов? Можливо це і є найбільшою таїною буття? Буття Людини…

Режисер-постановник вистави – Сергій Кузик – відомий та любимий у івано-франківського глядача. В Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка з успіхом ідуть його роботи: “Ігри імператорів” М. Куліша, А. Камю “Занадто одружений таксист” та “Таксист – 2” Р. Куні, “Дуже проста історія” М. Ладо, “Наталка Полтавка” І. Котляревського, опера “Мафіозо” В. Станілова.

План гастролей:

18 березня 2014 р. (вівторок) казка “Котигорошко” А. Шиян – 12:00; 14:00

сцени з життя “Тричі мені являлася любов” Т. Іващенко – 16:00;

19 березня 2014 р. (середа) казка “Котигорошко” А. Шиян – 12:00; 14:00

сцени з життя “Тричі мені являлася любов” Т. Іващенко – 18:00.

http://teatr.kolomyya.org/news/item/55306