Презентація мультимедійного проекту “Авансцена. Євродрама”

До збірника включено п’ єсу Тетяни Іващенко “Скажена голубка” (2017).

 

19 жовтня 2018

Відділ драматургічних проектів НЦТМ імені Леся Курбаса презентує 3-й випуск “Авансцени” – інформаційний збірник сучасної драматургії.

У рамках презентації – діалог із творцями збірника та його героями, знайомство з новинками драматургічного процесу, фото-відео-покази з вистав за сучасними п’єсами.
Особливість цієї книги – широкий спектр інформації про новітню драму: біографічні дані про авторів та анотації п’єс, різних за жанрами і стилями, для дорослих і дітей, а також про драматургічний процес у цілому (книги, електронні бібліотеки, проекти тощо).
Нова «Авансцена» знайомить не лише з українськими драматургами – від живих класиків до дебютантів, а й з іноземними в українських перекладах, а також композиторами та творцями мюзиклів – понад 80 авторів. Додатково збірник анонсує низку видавничих та Інтернет-проектів новітньої драматургії.
Упорядники:
співробітники НЦТМ імені Леся Курбаса – Неда Неждана, Ярослав Верещак, Олег Миколайчук, Юлія Скибицька. Видавництво “Світ знань” (директор Сергій Маслаков)
Дизайнер обкладинки – Ольга Новікова

Упорядники висловлюють подяку за підтримку Авторській Раді ДОУААСП. Видання здійснюється у партнерстві з літературним конкурсом “Коронація слова”.

Країни “Авансцени”: Україна + Австрія, Англія, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Італія, Латвія, Македонія, Сербія, США, Туреччина, Франція, Швейцарія.

Вхід вільний і бажаний

Подія у фейсбук https://www.facebook.com/events/2208462276109831/

Адреса: Київ, вул. Володимирська, 23-В, НЦТМ імені Леся Курбаса.
Більше інформації за телефонами: 097 2490860, 050 3852758