Славінська Таїсія

Режисер-постановник Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського, нар. артистка України.

Здійснила постановку п’єс Тетяни Іващенко:

2012 -   «Замовляю любов».

2016 – “Ідзанамі. Богиня, яка вабить”.

За останні роки здійснила також постановку таких вистав:  комедія А.Чехова «Дядя Ваня» (2005); романтична драма Ф.Г.Лорки «Дім Бернарди Альби» (2006, І-й міжнародний театральний фестиваль «Подія», Диплом у номінації «Режисерський пошук стилю», травень 2008р); міф з прадавніх часів «Лісова пісня» за Л.Українкою (2008); комедія М.Камолетті «Bon appétit, Гарнір по-французьки» (2009); С.Маршак „Дванадцять місяців” (2009),  іронічний детектив Р.Тома „Вісім люблячих жінок” ті ін.

 Як режисер-постановник міфу з прадавніх часів «Лісова пісня», у складі постановочної групи, стала лауреатом Премії Кабінету Міністрів України ім. Лесі Українки за 2009 рік.

“ТЕАТР – ЦЕ, ПЕРЕДУСІМ, АКТОР”

Газета “Культура і життя”, №45, 9 листопада, 2012 р.

Лілія Бевзюк-Волошина

“Таке сценічне кредо Таїсії Славінської – заслуженої артистки України, режисере-постановника Вінницького академічного музично-драматичного театру імені М.Садовського. На сцені саме цього театру вона втілила свої акторські та режисерські роботи. У минулому сезоні відсвяткувала п’ятидесятиліття і далі продовжує творити мистецтво на “5″…

…Раніше я сприймала театр через форму, а тепер розумію, що театр – це, передусім, актор. Тому сподіваюсь, що наступна моя прем’єра буде чисто акторською. Вважаю, що режисер повинен розчинятися в акторові. Коли ми познайомились з Тетяною Іващенко, вона запропонувала мені почитати її п’єси. І от одна з них – “Замовляю любов” – справила на мене сильне враження. П’єса не проста, інтрига тримається дог останнього. Камерна сцена додає виставі інтимної атмосфери. Тож запрошую всіх бажаючих до нашого театру на прем’єру, нудьгувати не доведеться, буде цікаво.”

 

Вінничанка Таїса Славінська – народна артистка України