Театр ім. Івана Франка. Київ. Плани на 97-й сезон

Результат пошуку зображень за запитом "театр імені івана франка"

Національний Театр ім.І. Франка розпочне свій 97-й сезон 3 вересня з вистави «Перехресні стежки» за І.Франком, адже цей рік – є роком двох особистостей – Івана Франка, чиє ім’я носить театр і Богдана Ступки, визначної людини, що був актором і художнім керівником театру.

5 жовтня відбудеться прем’єра проекту «Крила. Вечір з Богданом» присвячена великому актору Богдану Ступці.

11 листопада відбудеться прем’єра вистави  «Три товариші», над якою плідно працює режисер Юрій Одинокий. Одну з ключових ролей  у виставі зіграє нинішній Міністр Культури, актор Євген Нищук.

На Камерній сцені розпочалися попередні репетиції вистави за п’єсою відомого сучасного німецькомовного автора Лукаса Берфуса «Алісина подорож до Швейцарії»(режисер Станіслав Мойсеєв)

До ювілею Івана Франка в театрі з’явиться вистава за  п’єсою Тетяни Іващенко «Таїна буття», режисером якої виступить Аyдрій Май, а художнім керівником постановки –  Станіслав Мойсеєв.

Режисер Петро Ільченко вже розпочав репетиції «Скупого» за Мольєром.

Також ми запросили до співпраці Григорія Гладія (Канада). Ведуться перемовини про постановку історичної драми «Христина — дівчина-король» за сценарієм Мішеля Марка Бушара (про екстравагантну короновану особистість, яка правила у Швеції в XVI ст.). Та вибір і обговорення драматичного матеріалу ще триває.

Навесні 2017 року – планується прем’єра вистави «Масара» сучасного литовського автора Маріуса Івашкявічуса у постановці Станіслав Мойсеєва, читка якої вже пройшла у театрі в травні та викликала небувалий резонанс..

Ось що пише про цей матеріал журналістка з Донецьку – Олена Смірнова “Она прекрасна. Даже в читке. Она честна. И объемна. “Жизненна” – как говорили о произведениях сцены и экрана еще наши бабушки. Мне она кажется современной классикой. И даже в читке актеры были уже хороши. Очень рада, что попала на это мероприятие”.

http://ft.org.ua/ukr/news/166