• 10.09.2013, Альохін Ярослав

У першому українському театрі юного глядача розпочався новий театральний сезон. Цей сезон є 94 на рахунку театру і керівництво театру обіцяє показати декілька нових вистав українських режисерів.

Відкриють сезон постановкою п’єси Тетяни Іващенко під назвою «Втеча з реальності», режисером якої є Володимир Борисюк. Концепція п’єси полягає у проблемі наркоманії.

Обрали ми її через проблемну та актуальну тематику наркозалежності і через те, що, на жаль, наркоманія дуже поширена серед молоді, ми, як театр для дітей та юнацтва, просто зобов’язані висвітлити цю проблему.

Юрій Мисак, художній керівник театру для дітей та юнацтва

Наступною виставою у репертуарі театру буде п’єса Заслуженої артистки Україні Ольги Гапи під назвою «Карпати відкриті для світу», п’єса містить діалоги на англійській мові та є повчально-пізнавальною для дітей.

Також буде представлено виставу Романа Волька під назвою «Наш Тарас», котра присвячена 200-річному ювілею Тараса Шевченка.

Останньою з основних чотирьох вистав буде п’єса Моріса Метерлінка «Синій птах», режисером якої буде Олексій Кравчук. Заплановано постановку також багатьох закордонних п’єс, особливо німецьких та австрійських авторів.

Ми зацікавлені у співпраці з містом, у театральній сфері, тому що працювати з театром юного глядача нам було дуже цікаво і ми сподіваємось, що працювати з іншими театрами буде не менш цікаво.

Оскар Варва, керівник відділу міжнародних відносин міста Відень

http://city-adm.lviv.ua/portal-news/culture/213347-teatr-iunoho-hliadacha-pokazhe-novi-vystavy