У Коломийському театрі готують виставу про Івана Франка

9, 16 лютого 2014 року – прем’єра вистави “Тричі мені являлася любов…” Т. Іващенко

Коломийський академічний обласний український драматичний театр імені Івана Озаркевича оголошує на 9 лютого 2014 року прем’єру вистави “Тричі мені являлася любов…” за п’єсою Тетяни Іващенко “Таїна буття”.

Нагадаємо, що раніше прем’єра вистави планувалась на 26 січня. Однак, останні події в суспільно-політичному житті країни внесли корективи в плани театру. Колектив вирішив, що грати прем’єру в умовах, коли на вулицях українських міст ллється кров – це вияв неповаги до інтересів громади. Цим актом театр підтвердив солідарність та підтримку мільйонам українців, які прагнуть оновленої, справді незалежної України.

 

Вистава “Тричі мені являлася любов…” Тетяни Іващенко – це сцени з життя генія українського народу, духовного провідника нації Івана Франка. Матеріал актуальний сьогоденню і театр з нетерпінням чекає на зустріч з своїм любимим глядачем.

 

Довідка: глядачі, які придбали квитки на виставу “Тричі мені являлася любов…” Тетяни Іващенко на 26 січня та 2 лютого можуть її переглянути:

 

9 лютого – за квитками на 26 січня

 

16 лютого – за квитками на 2 лютого.

26 січня 2014 року – прем’єра п’єси Тетяни Іващенко “Тричі мені являлась любов…” (“Таїна буття”) на сцені Коломийського академічного обласного українського драматичного театра ім. І. Озаркевича.

Тричі мені являлася любов…”. У Коломийському театрі готують виставу про Івана Франка. Сцени із життя генія українського народу відтворено за п’єсою Тетяни Іващенко “Таїна буття”.  Автор постановки – режисер Сергій Кузик.

http://teatr.kolomyya.org/news/item/54368