Волинський театр показав на фестивалі легку еротику та полум’яну пристрасть

19 листопада, у другий день фестивалю тернополяни побачили п’єсу Тетяни Іващенко «Замовляю любов» у постановці Ірини Стежки. Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Т. Шевченка репрезентував мелодраматичну комедію, яка припала до душі тернопільському глядачу.

ДрамтеатрУ п’єсі були задіяні тільки троє акторів: чоловік і дві жінки. У її основі лежить розповідь про жіночу самотність, про зраду і палке бажання знайти відраду в коханні, пише 7 днів

 Зал неодноразово вибухав реготом завдяки смішним сценкам та виразній акторській грі. А ще в спектаклі були присутні легкі елементи еротики, сцени красивого флірту та полум’яної пристрасті, які дуже сподобалися глядачам-романтикам. Завершилась вистава несподіваною і драматичною розв’язкою. яка спонукала до роздумів.

 Режисер-постановник Ірина Стежка розповіла ІА “7 Днів-Україна”, що цей спектакль призначений для дорослої публіки. Хоча Ірина уже багато років працює з дитячим глядачем і запевняє, що в порівнянні з дорослими діти мають свою неперевершену особливість. Якщо дитячій публіці щось не зрозуміло чи не цікаво, то вона зразу дасть про це знати акторам, на відміну від дорослих, які в будь-якому випадку сидять тихо. Про те, наскільки, за оцінкою Ірини Стежки. відрізняється дорослий глядач від дитячого, дивіться на відео.

http://zz.te.ua/volynskyj-teatr-pokazav-na-festyvali-lehku-erotyku-ta-polumyanu-prystrast-video/