XXVI фестиваль-конкурс на здобуття вищої нагороди Придніпров’я “Січеславна-2018”

З 15 по 26 березня Дніпропетровське міжобласне відділення НСТДУ проводило Січеславну – 2018!

Вітаємо переможців!

«Надія Січеславни-2018»:
– номінація «Краща жіноча роль» – ЮЛІЯ ПАХАЯН, актриса Криворізького академічного театру музично-пластичних мистецтв «Академія Руху», – за роль Аліси у виставі «Аліса в Задзеркаллі» за мотивами твору Л.Керрола (автор інсценізації та реж.-пост. засл. діяч мист. України С.Бєльський) та за роль Молодої особи у виставі «Спокушені спрагою» (автор ідеї та реж.-пост. засл. діяч мист. України О.Бєльський)

– номінація «Краща чоловіча роль» – МАКСИМ МОНАСТИРСЬКИЙ, актор Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки м.Кам’янське, – за роль Миколи у виставі «Наталка-Полтавка» І.Котляревського (реж.-пост. засл. діяч мист. України С.Чулков)

номінація «Краща хореографія» – ОЛЬГА ТИХОНЕНКО, за пластичне рішення вистав Дніпровського телетеатру «Хочеш, анекдот розкажу?» Л.Бугадзе та «Скажена голубка» Т.Іващенко (реж.-пост. засл. арт. України Л.Колосович)

«Січеслвна-2018»:
– номінація «Краща жіноча роль ІІ плану» – НАТАЛЯ ФЕТІСОВА, актриса Дніпровського театру ляльок, – за ролі Мешканки казкового села, Кози та Лисиці у виставі «Коза-Дереза» за мотивами української народної казки (реж.-пост. Р.Гребенюк)

– номінація «Краща чоловіча роль ІІ плану» – СЕРГІЙ ЦЕВЕЛЬОВ, актор Запорізького академічного театру юного глядача, – за роль Євгена у виставі «Танго» С.Мрожека (реж.-пост. засл. діяч мист. України Г.Фортус)

– номінація «Краща жіноча роль» – МАРІЯ ФІШЕЛЕВИЧ, актриса Криворізького академічного театру драми та музичної комедії ім. Т.Шевченка, – за роль Елі у виставі «Безумная Элли и Великий обманщик» А.Івасіха (реж.-пост. та сценограф А.Івасіх)

– номінація «Краща чоловіча роль» – ІГОР ТОМІЛОВ, за роль Тев’є у виставі «Скрипаль на даху» за п’єсою Г.Горіна «Поминальна молитва» Дніпровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Шевченка (реж.-пост. В.Назаров, диригент Ю.Бєднік)

– номінація «Краща сценографія» – НАТАЛЯ ПЕТЕН-СТУПАКОВА, за сценографію вистави «З коханням не жартують» за мотивами В.Шекспіра «Сон у літню ніч» Запорізького муніципального театру танцю (реж.-пост. А.Романов)

– номінація «Краща режисерська робота» – ВАРВАРА ВОРОНІНА, за режисуру вистави «Порцеляновий кролик» Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!» (сценографія та костюми М.Ткаченко, хореографія О.Ряпулова)

– номінація «Краща режисерська робота» – ЛЮДМИЛА КОЛОСОВИЧ, заслужена артистка України, – за режисуру вистав «Хочеш, анекдот розкажу?» Л.Бугадзе (муз. оформлення О.Блажко, хореограф О.Тихоненко) та «Скажена голубка» Т.Іващенко (хореограф О.Тихоненко) Дніпровського телетеатру

Володар ГРАН-ПРІ «Січеславни-2018» за кращу виставу для дітей – вистава «АЛІСА В ЗАДЗЕРКАЛЛІ» за мотивами твору Л.Керрола Криворізького академічного театру музично-пластичних мистецтв «Академія Руху» (автор інсценізації та реж.-пост. засл. діяч мист. України С.Бєльський, балетмейстер Н.Бєльська, худ.-пост. та костюми О.Вернєєва, композитор А.Тарасюк)

Володар ГРАН-ПРІ «Січеславни-2018» з кращу виставу для дорослих – вистава «НА КРАЮ СВЕТА» М.Лєскова Дніпровського драматичного молодіжного театру «Віримо!» (реж.-пост. засл. діяч мист. України В.Петренко, музичне оформлення, сценографія та костюми М.Пашкурова)