Актриса Молодого театру, нар. артистка України.

Грала у виставі “Empty Trash (Спалюємо сміття)”,  п’єса Тетяни Іващенко.

https://tatianaivaschenkoteatr.com.ua/vystavy/empty-trash/

Стебловська Тетяна | Київський національний академічний Молодий театр (molodyytheatre.com)

Паралельно  працює в Українському малому драматичному театрі, де зіграла головні ролі у виставах за п’єсами Тетяни Іващенко: ”Замовляю любов”, “Втеча з реальності”.

Театр – це реклама вічних цінностей

“…– Динаміку, динаміку давай…

– Авжеж, у спектаклях усе повинно відбуватися динамічно. У цьому сенсі дуже цікавою є постановка режисера Юрія Одинокого «Спалюємо сміття» київського драматурга Тетяни Іващенко (вона колись написала спеціально для мене п’єсу «Замовляю любов», яку поставили в Малому українському драматичному театрі, там же йде спектакль за її п’єсою «Втеча з реальності» про наркоманію, про те, як молодь «сідає на голку» і до чого це призводить).

Сцена з вистави “Замовляю любов”. Малий драматичний театр.

Вистава «Спалюємо сміття» виникла з актуальних проблем: через швидкий розвиток цивілізації людей не встигають перебудовуватися в житті, й у них виникають комплекси. П’єса про те, як до психотерапевта приходять пацієнти й за допомогою рольових ігор, які тут же складаються і виконуються, рятуються від своїх комплексів.
Сучасні драматурги, порушуючи нагальні проблеми сьогодення, водночас зачіпають вічні теми: кохання, вірність, зрадництво… І тут дуже важливо розуміти, як драматургія це відбиває і як глядач сприймає, для цього, безумовно, потрібні сучасні засоби режисури, акторська подача, тобто має бути дещо інша форма існування на сцені і спілкування з глядачем. Театр змінюється разом із життям…” .

Володимир КОСКІН

Энциклопедия «Лучшие люди Украины»

СТЕБЛОВСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Ім’я чудової актриси Тетяни Володимирівни Стебловської добре відоме у Києві та далеко за його межами. Багато років Тетяна Володимирівна майже щовечора виходить на підмостки Київського академічного Молодого театру. У 2006 році за заслуги у галузі театрального мистецтва їй було присвоєно почесне звання «Народна артистка України»…
…Творча дружба позв’язує Тетяну Володимирівну з драматургом Т. Іващенко. Для неї драматург написала п’єсу «Замовляю любов»…