Театр на Подолі. Живі класики

А ми продовжуємо знайомити вас із драматургами, живими класиками, які продовжують творити для нас.Сьогодні героїня нашого інтерв’ю — авторка Тетяна Іващенко.– Я мала чотирнадцять років, коли написала першу п’єсу. По закінченню з’явилося радісне відчуття досконалості діалогів. Згодом прийшло розуміння: досконалість меж не знає!

????

– Якби не драматургом, то, мабуть, була б лікарем.

????

– Режисер, якого зацікавила моя п’єса, без роздумів стає для мене духовно близькою людиною! П’єсу віддаю з легким серцем, бо впевнена в успіху та радо очікую на прем’єру.

????

– Найзатребуванішими з десяти моїх п’єс, які з успіхом живуть на сценах в різних театрах України, є «Таїна буття» – 10 постановок та «Замовляю любов» – 12 постановок, що, зокрема, йде і на Новій сцені театру на Подолі.

????

– Як виник задум п’єси «Замовляю любов»? Мріялось написати глибоку бенефісну роль з елементами комедії для актриси, якій за сорок. По закінченню роботи над п’єсою відчула нестримне бажання зіграти роль головної героїні – Віри Миколаївни. У своєму бажанні побачила знак – п’єса матиме щасливу долю.

????

– Мене цікавить життя. І саме життя дарує теми для нових п’єс. Нова п’єса в роботі. Як належить творчій людині, я забобонна, тому до певного часу то є сюрприз для глядачів!

????

– Найбільша небезпека нашої епохи – втратити віру в безсмертя душі. Без віри життя перетворюється на хаос абсурду.

????

– Люди живуть на землі для того, щоб усвідомити себе. Для того, щоб відповісти на найголовніше запитання: хто ми є – людство, навіщо Вищий Творець привів нас на землю?

????

– Яких драматургів треба прочитати, щоб написати п’єсу? Треба мати в серці любов до театру! Аналізувати людські долі. Намагатися знайти відповіді на найболючіші виклики нашого часу.

????

– Щоб творити – потрібно накреслення долі. Тоді ти сам не знаєш, що, навіщо, для чого – тягнешся до клавіш комп’ютера, набираєш текст.

????

– Як драматург я “народилася” в театрі на Подолі 3 червня 1996 року о 19 годині 15 хвилин. Візитною моєю карткою стала з моменту прем’єри і протягом 10 років комедія «Зумій за хвіст спіймати бісенятко». В головних ролях – заслужені артисти України Лариса Трояновська та Сергій Бойко. Своїм театральним батьком вважаю Віталія Юхимовича Малахова – засновника театру на Подолі, незмінного його керівника.#герої_театру_на_Подолі♥ ЗАМОВЛЯЮ ЛЮБОВ можна побачити на Новій сцені театру на Подолі : https://theatreonpodol.com/afisha/zamovlyayu-lyubov/