«Тернопільські театральні вечори» стартують 18 листопада

Тернопіль вечірній

Цього року ХІ фестиваль “Тернопільські театральні вечори. Дебют” розпочнеться 18 листопада і представить сім вистав від провідних театрів Львова, Луцька, Коломиї, Хмельницього, Полтави і нашого міста.

“Через брак фінансування фестивалю ми не планували проводити його, проте запевнення з боку влади і приватних структур переконали нас у необхідності організації театральних вечорів. На жаль, географія колективів-учасників обмежена, хоча ми надіслали запрошення майже всім театрам. Деякі відмовилися через економічну кризу, оскільки щонайменше для приїзду театральної трупи потрібно не менше 8 тисяч гривень.

 

Відкриємо фестиваль виставою за твором Тетяни Іващенко “Втеча від реальності”, яку поставив режисер Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича Влад Сорокін”, – розповів головний режисер драмтеатру Олег Мосійчук.

Уже 19 листопада Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Шевченка запропонує глядачам мелодраматичну комедію “Замовляю любов”. “Приємним є той факт, що сьогодні є представники молодої української драматургії, твори яких хочуть ставити режисери. До них належать Тетяна Іващенко та Олександр Гаврош. І комедія “Замовляю любов” у постановці Ірини Стежки буде цікавою для всіх шанувальників театрального мистецтва.

 

Випускник Харківського інституту мистецтв, сьогодні молодий режисер Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені М.Старицького, Дмитро Русаков запропонує комедію “Стрибок у постіль”. Це нова робота, прем’єрний показ якої відбудеться 16 листопада у Хмельницькому”, – додав Олег Мосійчук.

Улюбленці тернополян – заньківчани цього року також порадують нас новою виставою. Вони спробують по-новому показати твір Тараса Шевченка “Катерина”. “Постановку здійснив Богдан Ривкевич. Цей режисер минулого року подарував всім незабутню виставу “Поліанна”. Також ставив “Безіменну зірку”, – продовжує Олег Мосійчук. – Це були його перші кроки у режисурі. Ось з нагоди 200-річчя з дня народження Кобзаря Богдан Ривкевич зробив цікаву роботу, яка стане родзинкою нашого фестивалю”.

Закриють фестиваль 24 листопада мюзиклом “Бог є любов, або Едіт Піаф” у постановці режисера Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.Гоголя Владислава Шевченка. До речі, на цю виставу тернополяни дуже активно розкуповують квитки.

http://t-v.te.ua/kultura/ternopilski-teatralni-vechori-startuyut-18-listopada/