“Таїна буття” Львівського обласного музично-драматичного театру ім.Юрія Дрогобича у Львові

Повернення до рідного помешкання.
Іван Якович Франко повертається до свого будинку у Львові, в якому він мешкав з 1902 по 1916 роки та написав свої кращі твори. Повертається він, як герой вистави «Таїна буття» Т. Іващенко у виконанні акторів Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича.
Народні артисти України Алла Шкондіна та Олександр Морозов поринають спогадами у своє минуле життя в якому були втрати та щасливі дні їхнього спільного життя.
Завдяки ініціативі керівників музично-драматичного театру ім.Юрія Дрогобича Миколи Гнатенка та національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдана Тихолоза ця мистецька акція започатковує постійну творчу співпрацю цих колективів.
Запрошуємо глядачів 3 грудня о 16:00 годині до літературно-мистецького музею Івана Франка на виставу «Таїна буття» Т. Іващенко.

Драматична історія життя подружжя Франків не залишає нікого байдужим та допомагає нам краще зрозуміти взаємини поета та жінки, яка все життя була поруч з ним.
Тетяна Іващенко, автор п’єси «Таїна буття», спробувала дослідити стосунки Ольги Хоружинської та Івана Франка, а актори Обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича за допомогою режисера О. Короля втілили це на сцені у Музеї Франка.
Актори чудово зіграли й показали всю складність взаємин між чоловіком та жінкою, не лише через призму геніальності поета та емоційності Ольги, а, мабуть, насамперед тому, що грали вони у родинному Домі подружжя Франків, де все нагадує про них.
Ми побачили Франка (н.а. О. Морозов) – живого чоловіка, який кохає, страждає, переживає поразки й перемоги, та Ольгу Хоружинську (н.а. А. Шкондіна) – вірну дружину та порадницю свого геніального чоловіка. яка так прагла звичайного жіночого щастя.

Дім Франка – Franko House 3грудня 2017 року

https://www.facebook.com/dimfranka/posts/303946123455649