Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр ( з  2015 року вистави театру проходять на сцені міського Палацу культури м.Сєвєродонецька).

9 та 10 листопада о 18:00 перша прем’єра сезону – лірична комедія «Любов на замовлення» за Т. Іващенко, режисер-постановник засл. діяч мистецтв України Володимир Московченко.

Владимир Московченко з Сашою Глянцевим

Чи не кожна жінка мріє про кохання, неймовірне і казкове, хоче бути щасливою і нехай, хоча б на мить, але відчути себе коханою, бажаною… Особливо, коли вже немає сил боротися з самотністю! Що стане результатом пошуку любові: справжні почуття, обман чи відкриття незвіданих можливостей?
Героїня вистави, на перший погляд, самодостатня, щаслива жінка: чоловік, донька, приятельки, багате світське життя… Але у неї такі сумні очі? Чи буде достатньо примарного «кохання», щоб розворушити увесь цей «благоустрій»? Що принесе ця зустріч: віру, чи зневіру…
Блукаючи лабіринтами відносин між чоловіком і жінкою важко знайти вірний шлях. Можливо, результатом пошуку любові стане впевненість у власних силах, позбавлення від комплексів та образ, а можливо, куповані почуття переростуть у справжні й стануть тим спогадом, який жінка збереже у серці, як відблиск сонця…

Грають:

“Віра” -Інна Амброзієва,

“Кирил” – Саша Глянцев,

“Надія” – Анастасія Леміш.

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр

Сьогодні порахували, виявилося, що «Любов на замовлення» це 29 прем’єра театру після переміщення, наступна ювілейна)
«Любов на замовлення» – вистава за твором Tetyana Ivashchenko у постановці Владимир Московченко, розкриває всю можливу палітру почуттів! Всіх хто долучився з прем’єрою!

Світлини зі сторінки Sergiy Dorofeev

Підступність і кохання