Луганський обласний академічний музично-драматичний театр

У 2005 році Луганський обласний академічний музично-драматичний театр здійснив постановку вистави “…Мені являлася любов”, п’єса Тетяни Іващенко “Таїна буття”.

Драма – історичний портрет, наповнена високою духовною енергією. Це поетична оповідь про високу і стражденну любов генія (Івана Франка) та звичайної жінки (Ольги Хоружинської). Талановита гра нар. артистки України Наталі Коваль  та  засл. артиста України Олександра Морозова дозволяють нам зазирнути у найпотаємніші куточки людської душі, розкрити психологічну глибину цих непростих відносин. Ця елітна вистава знайшла свого вдячного глядача в місті Луганську. Найбільший, і можливо найдорожчий успіх випав на долю цієї вистави в м. Дрогобичі, на батьківщині Івана Франка при здійсненні спільного мистецького проекту між театром та Львівським обласним українським музично-драматичним театром імені Ю. Дрогобича. Театри обмінювались акторами, вони грали у виставах іншого театру. 

Режисер-постановник – Олександр Король.

На Міжнародному фестивалі театрального мистецтва “Данапріс-2007” (відбувся у Запорізькому академічному обласному музично-драматичному театрі ім. В.Г.Магара) вистава отримала спеціальний диплом«За втілення української сучасної драматургії на сцені академічного театру».

“Данапріс – 2007″. Міжнародний фестиваль театрального мистецтва

У 2011 році у Ніжині пройшов VII Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості ім. Марії Заньковецької. У головній номінації фестивалю “Краща жіноча роль” – нагороджено дипломом і цінним призом народну артистку України Наталю Коваль за виконання ролі Ольги Хоружинської у виставі «…Мені являлась любов», Луганський академічний український музично-драматичний театр.

Коваль Наталя

Див. «Публікації» 2005