30, 31 жовтня та 1 листопада 2015 у київському Театрі на Подолі відбулась прем’єра комедії для дорослих «Замовляю любов». П’єса Тетяни Іващенко. 

Режисер-постановник вистави Сергій Павлюк. У ролі Віри Миколаївни, самотньої жінки, яка, засліплена коханням, потрапляє на гачок до ловеласа, — засл. артистка України Лариса Трояновська. Грають: В’ячеслав Довженко та Ірина Грищенко. Ця п’єса — яскравий приклад того, що будь-яке правило має свої винятки. Якщо сучасні драматурги в один голос скаржаться на те, що сучасний театр їх ігнорує, то цю драму Тетяни Іващенко українські режисери просто-таки обожнюють. Тривалий час вона йшла у Київському українському малому драматичному театрі , її ставили у Ніжині, Вінниці, Луцьку, Дрогобичі, Львові, Житомирі…

Мова у виставі йде про стосунки чоловіка та жінки, про любов і ненависть, про справедливість і про брехню, про моральний вибір людини. А це вічні теми. Але не забувайте, що це комедія! По ходу дії зал кілька разів вибухне від сміху, завдяки смішним ситуаціям та виразній акторській грі. А ще будуть сцени флірту та полум’яної пристрасті. Вас чекає несподівана розв’язка.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу SAJT.ZAMOVLYAYU-LYUBOV-340x476-1.jpg

http://www.theatreonpodol.com/ukr/plays/zamovlyayulyubov

 

Репетиції вистави “Замовляю любов”.

/www.facebook.com/groups/theatreonpodol/permalink/896456900431466/?pnref=story

 

Світлини Vitaliy Sokur.

ВИСТАВА ТИЖНЯ

Як знайти гармонію?

Віра, Надія і…. Кирило

На сцені – нова українська драматургія

Все перемагає любов

Закінчення сезону 2016-17 в Театрі на Подолі, після вистави за моєю п’єсою “Замовляю любов”.

Відео знято у травні 2019.

Культ: Експрес з Марійкою Бурмакою